Bitcoin nie ma nic wspólnego z Twitterem Hack-Elucidated!

Mehak Punjabi Mehak Punjabi Wyślij maila 4 godziny temu 2 minuty temu czytaj

Twitter Hack Markets Bitcoin Worldwide
Media społecznościowe, kanały informacyjne, a nawet nowicjusze mówią o potężnym hacku twitterowym, który zdarzył się w imię Bitcoin Giveaway, który był niczym innym, jak czystym oszustwem. Szczegóły są takie, że wszystkie wysokiej klasy zweryfikowane konta twitter włamał się w masowych oszustw Bitcoin. Hakerzy mają dostęp do wewnętrznego systemu Twittera, aby podrobić tweet o Bitcoin giveaway w drodze krypto pomocy jako część darowizny w miejsce COVID’19.

Platformy czołowych głosów USA obejmują głównych kandydatów na prezydenta i renomowanych big shots jak Joe Biden, Barrack Obama, Jeff Bezos, Elon Musk, Kanye West, Wiz Khalifa, Charlee Lee, Justin Sun w tym Binance, Coindesk, Apple, Uber.

Przykładem jest Joe Biden, który padł ofiarą Bitcoin Scam Giveaway’a w najnowszym masywnym hack’u twittera i jest jedną z najbardziej znanych ofiar

Joe Biden był ostatnią ofiarą tego masowego hackingu. Zdecydowanie największym w historii Twittera.

Doprowadziło to do dużej objętości wyszukiwania Bitcoin i ostatnie hack na Google, jak na trendy Google, a zatem Bitcoin jest otoczony przez wiadomości po raz kolejny po 2017 Bull Run na ogromny kryzys jak ten. Do wielu takich jak prezes Schiffgold, Peter Schiff, ten Twitter Hack pojawia się jako Bitcoin hack, a on bierze szansę na promowanie złota przez tweetowanie na tym ostatnim hack.

Wygląda na to, że wszystkie zweryfikowane konta na Twitterze zostały zhakowane przez kogoś, kto prowadzi oszustwo #Bitcoin. Choć raz brak weryfikacji ma swoją zaletę. Zastanawiam się, czy to zwiastun zhakowania samego Bitcoina? Lepiej rozegrajmy to bezpiecznie i po prostu kupmy #złota.

Ważne jest, aby zrozumieć, że hack twitter nie ma nic wspólnego z Bitcoinem i jego systemem bezpieczeństwa. Haker rozbił węzły i wewnętrzny system twittera w imię oszustwa Bitcoin giveaway. Dla ludzi rozumiejących to być Bitcoin oszustwo jak Peter są przylegające boki Bitcoin i krypto jest wielki czas oszustów cyfrowego świata. Powtarzam, ofiarą tego oszustwa twittera byli ludzie, którzy wierzą tylko w chciwość zarabiania pieniędzy przez BTC.

Cóż, nie ma czegoś takiego jak „darmowy lunch“, i chociaż hack był prezydenckich ludzi z USA, ludzie nie mogli powstrzymać się od uwierzenia, że to prawda. Bitcoin i krypto-waluty są zawsze uważane za sposoby na jak najszybsze wzbogacenie się, a zatem padanie ofiarą takich oszustw nie jest czymś zupełnie nowym.

Jedynym szokiem i sceptycyzmem, który otacza twitter i jego bezpieczeństwo są:

„Jak bezpieczne są te sprawdzone big shoty i weteranów rynku na ogromnej platformie, jak Twitter, aby podzielić się swoimi przemyśleniami na temat finansów, technologii, rynków, aktywów cyfrowych, itp.

Jednak hack to jedno, podczas gdy ludzie błędnie interpretują go dla Bitcoin hack to co innego. Ale ostatnie hack rozszerzył możliwość nurkowania głębiej w Bitcoin, kryptocurrencies, blockchain, i decentralizacji. I, być może nadszedł najwyższy czas, że Twitter i jego wsparcie realizować potrzebę godziny i prowadzić do posiadania zdecentralizowanego wsparcia blockchain.

Ostatni hack twitter Apple, Musk, i Gates jest prosto z każdej rozmowy blockchain podałem o wartości #blockchain i klucze sprzętowe. Jego czas na twitter przyjąć blockchain, w międzyczasie #voice już używa techniki blockchain!

Zamiast tego, Bitcoin jest tutaj, aby rozwiązać usterkę w matrycy, która w przeciwnym razie jest spowodowana przez pieniądze i zapewnienie wolności finansowej. Jednak, jeśli hakerzy wierzyli w doświadczaniu nagłej zmiany w dynamice cen Bitcoin zyskał nic oprócz stabilności około 9,2k dolarów, moc jest bezkonkurencyjna, co doprowadziło tylko do masowego marketingu Bitcoin, że inaczej było handlu bocznego.

Czy ten twitter hack zadziała jak silny katalizator, który pozwoli Bitcoinowi Bull Runowi się pojawić? Solidna odpowiedź brzmi NIE, ponieważ to prowadzi nas do ostatecznego wniosku, że węzły twittera i oprogramowanie są stosunkowo mniej bezpieczne niż Bitcoin.

Bitcoin nie ma nic wspólnego z Twitterem Hack-Elucidated!
Nach oben scrollen